Вода для здоров’я

Питна вода №1 –  вода «Горянка»

На Землі немає жодного живого організму, навіть найменш примітивного, в тілі якого не було б води і який би міг існувати без води. На 80-90% із води складається рослини; на 60-75% — тварини; місячний ембріон людини містить біля 65% води, а у людей похилого віку – 50-60%.

Цілодобовий кругообіг води в дорослому організмі людини складає в середньому біля 3-4% маси тіла. Мінімальна добова потреба дорослої людини складає 1,5 л, із неї тратиться 0,6 л. для виведення шлаків через нирки, а 0,9 л. випаровується організмом через поверхню шкіри.

Досвід вивчення фізичних властивостей різних природних питних вод, їх вплив на організм людини, дає нам можливість сформувати основні критерії  якості питної води. Сьогодні вживання людиною високоякісної питної води, яка структурно відповідає внутрішньоклітинній воді організму людини, гарантує людині якісне здоров’я. Основа здоров’я – це в першу чергу найвища природна якість питної води.

Інститут екології людини розробив критерії якості питної води на основі даних визначення ряду фізичних властивостей води, найважливішими із яких є наявність структурної упорядкованості і дисиметрії структури, як основного критерію природної живої структури води.

Інститут екології людини впродовж більше 15 років досліджує властивості природної води, яка існує в Івано-Франківській області, Волинського району, с Мізунь. Вода має назву «Горянка» і не має ніякого техногенного впливу при доводопідготовці.

Співвідношення різних фасованих вод не лише України а й різних країн, далеко за межами України (більше 80 різних типів питних вод  із різних країн світу), однозначно підтверджують, що вода «Горянка» — це по всім властивостям питна вода, якій немає конкурента саме по якості води як питної. Ця вода по характеристикам знаходиться на межі між водою столовою і мінеральною, природна жива вода, яка має найвищу біоенергоінформаційну якість.

Виробник ТОВ «Мізунь» випускає воду «Горянка» кількох типів: вода звичайна, негазована (об’ємом 1,5 і 6 л.)  слабо газована (об’ємом 05 і 1,5 л), сильно газована (0,5 та 1,5л)

Контроль якості питної води «Горянка» гарантує Інститут екології людини.

Курик Михайло Васильович.

Доктор фізико-математичних наук,

Професор Інституту фізики НАН України

Директор Українського інституту екології людини

Замовити питну воду «Горянка» можна по телефонам:  050-273-88-49 , 067-604-41-18